Business Lab Nowy Świat

O nas

Business Lab Nowy Świat powstał jako mieszanina kilku odczynników, które wywołały dość burzliwe reakcje w głowach pomysłodawców. To dzięki nim zdecydowaliśmy, że piękny lokal pod warszawskim adresem Nowy świat 41a, przemienimy w Biznesowe Labolatorium Coworkingowe, które będzie zrzeszać profesjonalistów z wielu branż.

Pierwszym pierwiastkiem użytym do przeprowadzenia doświadczenia było (i nadal jest) przekonanie, że miejsce pracy ma bezpośredni wpływ na to jak pracujemy i jaki jest finalny efekt tej pracy. Wierzymy głęboko, że dobrze przygotowane miejsce pracy wpływa na jej jakość i ilość energii koniecznej do jej wykonania. Dlatego też stworzyliśmy miejsce przyjazne i wygodne, które można polecić znajomym, współpracownikom, do którego z chęcią się wraca. Miejsce stanowiące... w pełni profesjonalną przestrzeń pracy, do którego można zaprosić swoich najlepszych klientów, o której, z pełnym przekonaniem, można powiedzieć: „To moje biuro”.

Jesteśmy przekonani, że coworking to nie tylko dzielenie wspólnej przestrzeni, ale co najważniejsze wymiana protonów doświadczenia, wykorzystanie neutronów networkingu i efekt elektronów synergii. I właśnie te elementy uznajemy za cząsteczki elementarne sukcesu w biznesie.

Głęboko wierzymy, że konsekwentne tworzenie trwałych wiązań wymienionych czynników zapewni gwałtowną reakcję łańcuchową, prowadzącą do zebrania w naszym gronie profesjonalistów, pasjonatów, otwartych na współpracę coworkerów, którzy dostrzegając wszystkie zalety, przeniosą i będą rozwijać swój biznes na Nowym Świecie. Pierwszym ogniwem powstałym w wyniku tej reakcji stała się nasza misja, którą z dumą przedstawiamy:

„Zapewniając naszym Klientom doskonałe warunki do pracy chcemy umożliwić ich biznesowi dynamiczny rozwój”.

Zapraszamy do doświadczenia tego eksperymentu na własnej skórze, skontaktuj się z nam lub odwiedź nas na Nowym Świecie. Stay tuned!

projekt: kooradesign / realizacja: Pan Kuba