Business Lab Nowy Świat

Klienci

 • Dehora

  Dehora

  Dehora jest liderem na rynku optymalizacji i uelastycznienia planowania czasu pracy. Pracujemy dla firm ze wszystkich sektorów gospodarki, w których pracuje się nieregularnie lub zmianowo. Mamy biura w Polsce, Holandii i Belgii. Czas jest wspólnym i najważniejszym czynnikiem w naszym działaniu. Optymalizując workforce management Dehora przyczynia się do poprawy konkurencyjności i stabilności naszych klientów. Dehora pomaga w rozwiązywaniu problemów w następujących obszarach: - Zarządzanie czasem pracy; - Praca w czasie nienormowanym i zmianowa; - Czas pracy firmy a godziny jej otwarcia; - Czas wykonywania pracy i jego uelastycznienie; - Organizacja i metodyka planowania; - Tempo, timing i tuning; - Obciążenie pracą a równowaga praca - życie prywatne; - Planowanie i logistyka a kwestie ergonomiczne i zdrowotne.

 • Stowarzyszenie Producentów Białych Materiałów Ściennych \\\"Białe murowanie\\\"

  Stowarzyszenie Producentów Białych Materiałów Ściennych \\\"Białe murowanie\\\"

  Stowarzyszenie Producentów Białych Materiałów Ściennych \\\"Białe murowanie\\\" Organizacja zrzeszającąca producentów betonu komórkowego i wyrobów wapienno-piaskowych, czyli silikatów. Stowarzyszenie propaguje nowoczesne i przyjazne środowisku rozwiązania w budownictwie, które można osiągnąć dzięki zastosowaniu białych materiałów ściennych.Swoją misję Stowarzyszenie realizuje poprzez działania edukacyjne, takie jak organizacja spotkań i warsztatów dla konsumentów, czy publikowanie materiałów informacyjnych. Ponadto, dbając o interesy konsumentów i producentów Stowarzyszenie uczestniczy konsultacjach społecznych aktów prawnych oraz w pracach normalizacyjnych.

 • EduEduOnline

  EduEduOnline

  EduEduOnline - nowoczesna szkoła językowa online oferująca kursy grupowe i indywidualne przez internet na profesjonalnej platformie edukacyjnej z lektorem na żywo. Nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy, uczysz się online z lektorem, komfortowo na swojej kanapie :) Zapraszamy na www.edueduonline.pl

 • Warsaw Dispatch

  Warsaw Dispatch

  Biuro biletowe linii FINNAIR - bilety lotnicze do Azji, Australii, Ameryki Północnej i Europy. Doradzamy również przy podróżach dookoła świata, biletach kuponowych i innych złożonych produktach linii zrzeszonych w sojuszu OneWorld. Na zlecenie linii Air France, KLM, Delta i Alitalia zapewniamy obsługę biletową pasażerów tych linii na Lotnisku Chopina w Warszawie.

 • Master Management Poland

  Master Management Poland

  Międzynarodowa firma konsultingowa dostarczająca najwyższej jakości narzędzia psychometryczne (takie jak testy osobowości, zdolności analityczno-poznawczych, umiejętności sprzedażowych). Nasze testy odpowiadają w innowacyjny sposób na potrzeby biznesu.

 • Greater Sp.z.o.o.

  Greater Sp.z.o.o.

  Greater Translation to firma specjalizująca się w zastosowaniu technologii w tłumaczeniu. Zajmuje się optymalizacją procesów tłumaczeniowych w biurach tłumaczeń i firmach zlecających tłumaczenia, organizuje warsztaty, na których szkoli uczestników z obsługi programów wspomagających tłumaczenie (CAT), a także opracowuje zasoby językowe - pamięci tłumaczeń i bazy terminologiczne.

 • Centrum Dziecięcej Aktywności SKAKANKA

  Centrum Dziecięcej Aktywności SKAKANKA

  Centrum Dziecięcej Aktywności SKAKANKA to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz organizowaniu dla nich dużych eventów, festynów, pikników i innych kolorowych wydarzeń

projekt: kooradesign / realizacja: Pan Kuba